Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 16:50:39

Корупціонерів – до відповідальності

24.04.2013   13:43

Протидія корупції – один з пріоритетних напрямків роботи управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області.

Тож працівники цієї служби постійно вживають заходи щодо притягнення корупціонерів до відповідальності згідно чинного законодавства у різноманітних сферах: бюджетній, медичній, освітній тощо. Тільки в цьому році вже складено дев’ять протоколів про адміністративні корупційні правопорушення відносно посадових осіб: від сільського голови до керівника відділу облдержадміністрації.

Днями працівниками УБОЗ складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно 59-річного чоловіка. Працюючи сільським головою в Коропському районі та будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування 4 категорії, 7 рангу, діючи всупереч чинного законодавства, а саме ч. 1 ст. 6 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, видав розпорядження, згідно якого було виплачено працівниці сільради відпускні та оздоровчі кошти в сумі близько двох з половиною тисяч гривень, на отримання яких вона не мала права. Матеріали направлені на розгляд до Коропського районного суду.

Відповідний протокол про адміністративне корупційне правопорушення складено і відносно керівника одного з управлінь Ніжинської міської ради, який будучи посадовою особою місцевого самоврядування 5 категорії, 11 рангу і володіючи організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими повноваженнями, неправомірно сприяв призначенню на посаду керівником дошкільного навчального закладу тридцятирічній жительці міста. Жінка не відповідала кваліфікаційним вимогам для зайняття цієї посади, але отримала дохід в сумі близько 12 тисячі гривень. Зібрані матеріали направлено на розгляд до Ніжинського міськрайонного суду.

Протокол про адміністративне корупційне правопорушення склали працівники УБОЗ УМВС і відносно 52-річної жительки Борзни. Ця жінка, працюючи в період з 2004 по 2013 рік на посаді спеціаліста 1 категорії Борзнянської міської ради, і будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування 7 категорії, 13 рангу, одночасно з липня 2011 по листопад 2012 року незаконно була прийнята за суміщенням на півставки на посаду бухгалтера в один з дошкільних навчальних закладів району. За час роботи за сумісництвом вона отримала винагороду у вигляді заробітної плати у сумі понад 15 тисяч гривень. Протокол було направлено на розгляд до Борзнянського районного суду, рішенням якого її було оштрафовано і конфісковано всю неправомірно отриману винагороду.

Правоохоронці й надалі будуть постійно вживати заходи щодо викриття корупційних проявів та притягувати корупціонерів до відповідальності.
 

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини