Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:20:00

Корупціонерів – до відповідальності

24.04.2013   13:43

Протидія корупції – один з пріоритетних напрямків роботи управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області.

Тож працівники цієї служби постійно вживають заходи щодо притягнення корупціонерів до відповідальності згідно чинного законодавства у різноманітних сферах: бюджетній, медичній, освітній тощо. Тільки в цьому році вже складено дев’ять протоколів про адміністративні корупційні правопорушення відносно посадових осіб: від сільського голови до керівника відділу облдержадміністрації.

Днями працівниками УБОЗ складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно 59-річного чоловіка. Працюючи сільським головою в Коропському районі та будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування 4 категорії, 7 рангу, діючи всупереч чинного законодавства, а саме ч. 1 ст. 6 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, видав розпорядження, згідно якого було виплачено працівниці сільради відпускні та оздоровчі кошти в сумі близько двох з половиною тисяч гривень, на отримання яких вона не мала права. Матеріали направлені на розгляд до Коропського районного суду.

Відповідний протокол про адміністративне корупційне правопорушення складено і відносно керівника одного з управлінь Ніжинської міської ради, який будучи посадовою особою місцевого самоврядування 5 категорії, 11 рангу і володіючи організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими повноваженнями, неправомірно сприяв призначенню на посаду керівником дошкільного навчального закладу тридцятирічній жительці міста. Жінка не відповідала кваліфікаційним вимогам для зайняття цієї посади, але отримала дохід в сумі близько 12 тисячі гривень. Зібрані матеріали направлено на розгляд до Ніжинського міськрайонного суду.

Протокол про адміністративне корупційне правопорушення склали працівники УБОЗ УМВС і відносно 52-річної жительки Борзни. Ця жінка, працюючи в період з 2004 по 2013 рік на посаді спеціаліста 1 категорії Борзнянської міської ради, і будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування 7 категорії, 13 рангу, одночасно з липня 2011 по листопад 2012 року незаконно була прийнята за суміщенням на півставки на посаду бухгалтера в один з дошкільних навчальних закладів району. За час роботи за сумісництвом вона отримала винагороду у вигляді заробітної плати у сумі понад 15 тисяч гривень. Протокол було направлено на розгляд до Борзнянського районного суду, рішенням якого її було оштрафовано і конфісковано всю неправомірно отриману винагороду.

Правоохоронці й надалі будуть постійно вживати заходи щодо викриття корупційних проявів та притягувати корупціонерів до відповідальності.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.