Ніжин: рятувальники ліквідовують загрозу підтоплення близько 20 житлових будинків
У м. Ніжин внаслідок підйому рівня води в штучному ставку по вул. Василівській виникла загроза підтоплення поряд розташованих близько 20 житлових будинків і прилеглих до них територій.

На місце події виїздив голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко.
За його вказівкою, для оперативного реагування та відкачування талих вод, до місця події прибули з Чернігова відділення пожежно-рятувальної частини на потужній пожежній насосній станції та рукавному автомобілі.
Рятувальники проклали кілька сотень метрів рукавних ліній та упродовж 18-19 квітня відкачали понад 6 тис. кубічних метрів води.
Роботи з ліквідації даної ситуації тривають і знаходяться під контролем керівництва Чернігівської ОДА та Управління Держслужби з НС в області.
Загроза підтоплення житлових будинків і територій ліквідована.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06
Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02
Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54
26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50
Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48
24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.