"Королівський суботник" на Чернігівщині. ФОТОрепортаж
У селі Миси керівники області взяли участь у висадці молодих дерев на території біля Братської могили воїнів, які загинули під час визволення населеного пункту у роки Великої Вітчизняної війни.
У Добрянському лісгоспі до них приєдналася Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. Міністр соціальної політики України та керівницсто Чернігівщини взяли участь у висадці молодих дерев у Добрянському лісовому господарстві на Чернігівщині, а також у благоустрої території Любецького психоневрологічного інтернату.
На суботник у Добрянському лісгоспі, який відбувся з ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства, зібралися кілька сотень осіб. Серед них - представники місцевої влади, громадські активісти, учні Добрянського шкільного лісництва, ветерани, представники ЗМІ. Учасники акції висадили кілька сотень саджанців молодих дерев на Алеї, яку присвятили 70-ій річниці визволення Чернігівщини від німецько-фашистських загарбників.
Наталія Королевська зазначила, що в Україні вже стало гарною традицією у третю суботу квітня відзначати День довкілля, тож у такий день, за її словами, приємно долучитися до важливої спільної справи. "Для мене важливо бути разом з вами на акції, яка об'єднує всі покоління, об'єднує і молодь, і ветеранів. Я переконана, що такими справами ми демонструємо, що є щось вічне, є те, заради чого ми всі живемо. Адже ці кроки ми робимо для майбутнього", - зазначила Міністр.
У коментарі журналістам Наталія Королевська також зізналася, що сьогодні вперше в житті власноруч посадила дерево. "Це така велика відповідальність. Коли дитину народив, коли похрестив, коли дерево посадив - вже ж треба на себе брати відповідальність. Я впевнена, що наступного року ми приїдемо сюди знову і подивимося, як почуваються ці саджанці", - сказала Міністр.
У рамках візиту на Чернігівщину Міністр також побувала з візитом у Любецькому психоневрологічному інтернаті, ознайомилася з роботою закладу та взяла участь у благоустрої території.
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression





















