Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 09:32:30

Прокуратура взяла на контроль розшук підозрюваних у зґвалтуванні

20.04.2013   16:26

Прокуратурою Чернігівської області взято до уваги критичну публікацію на Інтернет-сторінці газети “Взгляд” стосовно обставин досудового розслідування зґвалтування мешканки с. Вертіївка Ніжинського району та зникнення підозрюваних у скоєнні цього злочину.

В статті йшлося про те, що 16 лютого поточного року двоє місцевих жителів в стані алкогольного сп’яніння увірвались до будинку, де мешкала 36-річна жінка, та зґвалтували її. Постраждала звернулась до міліції.

Однак співробітники Ніжинського міськрайвідділу внутрішніх справ лише допитали молодиків, не обрали їм міру запобіжного заходу, після чого підозрювані зникли.

Прес-служба прокуратури області уповноважена повідомити, що прокуратурою призначено службову перевірку дій співробітників Ніжинського МВ УМВС України в області, а також визначено додаткові заходи щодо оперативного встановлення місця перебування та затримання підозрюваних.

Хід досудового розслідування взято на контроль прокуратурою області.

Останні новини Чернігівщини

Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20

Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини