Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 березня, 06:00:36

Міліціонери вийшли в рейд на браконьєрів, а врятували потопаючого

20.04.2013   10:04

Працівники лінійного відділення в річковому порту Чернігів УМВС України в Чернігівській області під час рейду, покликаного виявляти браконьєрів, що порушують весняну заборону на риболовлю, врятували потопаючого чернігівця.

Річка Десна, ліва притока Дніпра, протікає через пів Чернігова і є улюбленим місцем відпочинку городян. На схилах річки в межах міста дозволена риболовля у період нересту, тож схили Десни рясно усіяні постатями рибалок.

Саме рибалки й почали гукати до правоохоронців й кликати на допомогу, коли прочитали на бортах слово “міліція”. Вони розповіли, що вище за течією тоне невідомий чоловік. Судячи з усього, він вже вибився з сил і просто беріг сили, бо перевернувся на спину і покірно чекав допомоги. Щільна куртка-пуховик допомагала чоловікові триматися на поверхні, але за температури води +3°С вже за десять хвилин він би помер від гіпотермії.

Міліціонери на катері швидко дісталися дрейфуючого посеред річки тіла. Спочатку вони навіть подумали, що це пливе труп, але тут чоловік закліпав очима. Йому подали весло, але руки заклякли й вже не слухалися, тож утрьох міліціонери затягли бідолаху на борт. Виявляється, коли чоловік прогулювався над річкою, під ним обвалився берег, а вибратися не було сил через швидку течію. Доки були сили, бідолаха намагався плисти, але потім його звела судома. Тож якби не міліціонери, прогулянка мала б для нього фатальні наслідки.

У човні правоохоронці надали бідоласі першу медичну допомогу і викликали йому “швидку”. Медики констатували у потерпілого переохолодження і наполягали на невідкладній госпіталізації, натомість чоловік навідріз відмовився їхати в лікарню, мотивуючи це нормальним самопочуттям.

Тоді міліціонери доставили чоловіка додому й передали його вдячним родичам, а самі повернулися до човна і продовжили рейд.
 

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини