Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 04:21:53

Серед регіонів України за обсягами викидів Чернігівська область займає 12 місце

20.04.2013   07:37

До Дня довкілля України

За попередніми даними у 2012 році від стаціонарних джерел забруднення в повітряний басейн області надійшло 46 тис.т. забруднюючих речовин (без урахування викидів діоксиду вуглецю), що на 4 тис.т. менше, ніж у 2011 році.

Із загальної кількості викинутих шкідливих речовин, викиди речовин, що належать до парникових газів, становили: метану – 16 тис.т. (34% від загальної кількості), оксиду азоту – 30 т. (0,1%). Крім цих речовин в атмосферу потрапило майже 2 млн.т. діоксиду вуглецю (на 4% менше, ніж у 2011 р.), який також впливає на зміну клімату.

За минулий рік на один квадратний кілометр території області в середньому викинуто 1,4 т забруднюючих речовин, на одного жителя Чернігівщини – 42 кг.

Серед регіонів України за обсягами викидів Чернігівська область займає 12 місце. Більше двох третин (67%) викидів забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел припадає на Донецьку, Дніпропетровську та Луганську області.

З метою охорони атмосферного повітря від забруднення шкідливими речовинами у 2012 році підприємства області здійснили 11 заходів, на що були витрачені 5760 тис.грн. Упровадження природоохоронних заходів сприяло зменшенню шкідливих викидів у атмосферу на 246 т.

У 2012 році, за попередніми даними, на підприємствах та в домогосподарствах Чернігівської області утворилося 741 тис.т відходів І–ІV класів небезпеки. Із них 740 тис.т. належить до ІV класу небезпеки – це відходи виробництва харчових продуктів та напоїв, відходи діяльності установ громадського харчування, комунальні відходи та інші.

Протягом 2012 року із Чернігівської області вивезено 289 т. непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, які несуть загрозу забруднення природних об’єктів, і на кінець року в області їх залишилося 157 т.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини