Троє українців везли в Росію 5 своїх співвітчизників без їх згоди
16 квітня на кордоні з Росією прикордонники Чернігівського загону затримали незвичайних правопорушників.
У пункт пропуску «Сеньківка» на виїзд з України мікроавтобус «Мерседес» прибув близько 6-ї години ранку. В ньому слідувало вісім громадян України.
Під час проведення прикордонного контролю один із пасажирів мікроавтобуса – 31-річний громадянин України повідомив прикордонний наряд про те, що його намагаються вивезти за межі України без його згоди.
Мікроавтобус відразу вивели з загального потоку та блокували правоохоронці Чернігівського загону, а чоловіків затримали. У ході проведення подальшого опитування було встановлено, що 5 українців супроводжували троє наших співвітчизників. Вони зобов’язались працевлаштувати їх на території України, в межах Чернігівської або Хмельницької областей.
Але, як з’ясувалося, п’ятьох українців, вік яких сягав від 29 до 65 років, серед яких була і 35-річна жінка, нібито для працевлаштування на сільськогосподарські роботи намагались без згоди вивезти в Росію.
Наразі усіх затриманих передали співробітникам міліції для встановлення всіх обставин правопорушення.
Державна прикордонна служба
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.