Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 10:46:27

Благоустрій Чернігова - працюють 4 мобільні групи

09.04.2013   09:30Агенцiя

Комунальне підприємство "Дільниця з контролю за благоустроєм міста" Чернігівської міської ради оприлюднило "гарячі телефони", які допомагають підтримувати порядок у місті. Про це повідомив начальник комунального підприємства Артем Стах.

"У нас під час екстремальних ситуацій працювали 4  мобільні групи, коли ми відгукувалися на телефонні дзвінки чернігівців та вирішували проблеми жителів міста", - сказав він.

За його словами, працівники дільниці  виносили не лише приписи суб'єктам господарювання, а й допомагали боротися зі стихією.
"Швидке танення снігу, внесло корективи у нашу роботу, нам доводиться не лише слідкувати за благоустроєм, а й відгукуватися на інші запити чернігівців", - додав Стах.

Він розповів, що до дільниці за "гарячими телефонами" у п'ятницю звернулася жителька  проспекту Миру, 50 і попросила допомоги - підвал будинку затоплює.
Працівники дільниці залучили до допомоги і комунальників, а через кілька годин почули слова подяки за вирішення проблеми.

Артем Стах додав, що працівники дільниці зараз активно виявляють  сміттєві "наслідки" весни, та вимагають від підприємств і організацій усіх форма власності привести в порядок закріплені території, не чекаючи загальноміського суботника.
Чернігівці знають "гарячі телефони", за якими вони можуть повідомити про недбале ставлення  до благоустрою і впорядкування рідного Чернігова: 97-47-45, 91-51-51, 4-33-60.

На фото: врятування підтопленого підвалу на проспекті Миру, 50

http://www.facebook.com/blagochernigiv
 

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».