Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 10:13:40

Надзвичайні подіїі в Чернігівській області за минулу добу

09.04.2013   09:04

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 08 квітня по 08 годину 09 квітня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.

Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Богунського О 23 год. 45 хв. сталася пожежа у підвальному приміщенні 5-ти поверхового житлового будинку. Вогнем знищено 5 м кв. сміття. Ймовірна причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитків не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.


Виявлення та знищення ВНП

О 15 год. 30 хв. під час проведення земляних робіт за адресою: м. Корюківка, вул. Кірова було виявлено мінометну міну калібром 81 мм часів ВВв. Знищення даного ВНП планується здійснити 9 квітня 2013 року групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП ТУ МНС України у Чернігівській області.


Інформація про події, пов’язані з підтопленням населених пунктів та територій:

08.04.2013 року в м. Чернігові, на полігоні твердих побутових відходів Чернігівської міської ради ПП “ГранПласт” виникла загроза виходу забрудненої води за межі обвідних каналів. Силами відділення 2 ДПРП (1 од. тех., 3 чол.) відкачено 686 куб. м забруднених вод.


Протягом доби внаслідок інтенсивного танення снігу сталося 8 випадків підтоплення житлових господарств, за адресами

– м. Ніжин, вул. 8-го Березня, 15. Силами відділення 16 ДПРЧ (1 од. тех., 2 чол.) відкачено 420 куб. м талих вод;

– м. Чернігів, вул. Надії, 26. Силами відділення АРЧ АРЗ СП (2 од. тех., 4 чол.) відкачено 720 куб. м талих вод;

– м. Щорс, вул. Фрунзе. Силами відділення 8 ДПРЧ (1 од. тех., 3 чол.) відкачено 864 куб. м талих вод;

– м. Прилуки, вул. Берегова, 78. Силами відділення 12 ДПРЧ ( 1 од. тех., 5 чол.) відкачено 60 куб. м талих вод;

– м. Чернігів, вул. Кропивницького, 201. Силами відділення 3 ДПРЧ (1 од. тех., 4 чол.) відкачено 120 куб. м талих вод;

– Козелецький район, с. Сивухи, вул. Комарова, 2. Силами відділення 5 ДПРЧ (1 од. тех., 4 чол.) відкачено 250 куб. м талих вод;

– м. Чернігів, вул. П.Тичини, 43-А. Силами відділення АРЧ АРЗ СП (1 од. тех., 4 чол.) відкачено 120 куб. м талих вод;

– м. Ніжин, вул. Рокосовського, 6/2. Силами відділення 16 ДПРЧ (1 од. тех., 2 чол.) відкачено 980 куб. м талих вод.


Протягом доби підрозділами області проведено роботи по відкачуванню 4220 м3 води. З 01.04.2013 року відкачено 14953 м3 талих вод.


Інші повідомлення

В ніч з 7 на 8 квітня поточного року внаслідок проникнення в середину несучих конструкції талих вод та дощових осадків сталося руйнування зовнішньої стіни будівлі неексплуатуємого будинку культури в с. Старі Боровичі, Щорського району. Будівля 1971 року забудови, розміром 20х40 м, стіни цегляні, покрівля рубероїдна по залізобетонним плитам. Внаслідок події зруйновано 20 м кв. стіни та 150 м кв. покрівлі. Загиблих та травмованих немає. Пожежно-рятувальні підрозділи до місця події не викликалися.


Інформація про стан транспортного сполучення на території області

Станом на 21 год. 00 хв. 08.04.2013 року транспортне сполучення по автодорозі Варва-Хукалівка-Поділ (Варвинський район) відновлено у повному обсязі. До проведення робіт залучалося 4 одиниці техніки та 8 працівників “Варвинського райавтодору”.

Станом на 08 год. 00 хв. 09.04.2013 року внаслідок підняття рівня води в р. Снов залишається порушеним транспортне сполучення до с. Малий Дирчин, Городнянського району (26 домогосподарств, 29 мешканців). Сполучення здійснюється за допомогою човна. Населений пункт забезпечений продуктами харчування, медикаментами та паливом.

Станом на 08 год. 00 хв. 09.04.2013 року залишається розведеним понтонний міст через р. Десна у м. Новгород-Сіверський. Порушено автотранспортне сполучення між м. Новгород-Сіверський та с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне. Автомобільне сполучення здійснюється через територію Сумської області.

 

 


 

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».