Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 19:08:12

Землею в Щорсі користувалися задаром

09.04.2013   08:05Агенцiя

Бюджет Щорської міськради втратив доходів з оренди землі на 311 тис. грн.

При ревізії міського бюджету Щорської міської ради Сосницька міжрайонна державна фінансова інспекція встановила фінансових порушень на загальну суму 344 тис. грн.

Як показала ревізія за період з 01.01.2010 по 01.01.2013, левова доля порушень припала на втрати бюджету з оренди землі.

Зокрема, фінінспектори встановили, що в 2011-2012 роках та станом на момент проведення ревізії ТОВ "Щорська меблева фабрика" використовувало земельну ділянку під промисловими приміщеннями, тоді як строк дії договору закінчився ще в січні 2011 року, а новий не укладався. Як наслідок, міський бюджет недоотримав доходів на суму 158,3 тис. грн.

Ревізія встановила ще два факти використання землі на території Щорської міськради задарма. Земельними ділянками промислового та комерційного призначення площами по 1 га без оформлення договірних відносин користувалися Чернігівське обласне проектне ремонтно-будівельне підприємство "Чернігівоблбуд" та гр. С. Через це міський бюджет недоотримав доходів, відповідно, на суму 43,4 тис. грн і  109,2 тис. грн.

За результатами ревізії Щорській міськраді направлено вимоги про усунення порушень. На міського голову та головного бухгалтера складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП. Ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами на реєстраційних рахунках в органах казначейства та призупинення бюджетних асигнувань. Направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення бюджетного законодавства. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Щорського району.


Юрій Карета, начальник Сосницької міжрайонної державної фінансової інспекції

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини