«Апельсин» розшукує добровольців для благодійної акції
Запрошуємо небайдужих людей до підготовки та проведення акцій зі збору благодійних пожертв.

04 квітня 2013 року до МГО ЦПМ «Апельсин» звернулась Яковенко Світлана Миколаївна з проханням допомогти зібрати кошти на реабілітацію своїх дітей – Владислава та Мирослави.
Близнятам 12 років, лікарі поставили діагноз – ДЦП важкого ступеня. Курси реабілітації потрібно проводити не менше двох разів на рік. З побутовими та лікувальними проблемами родина справляється самостійно, але знайти двічі на рік по 12 тис. грн. майже неможливо.
Цього року курс реабілітації має початися 20 травня, а родина зібрала кошти лише на проїзд, проживання та харчування на 13 днів перебування у «Медичному реабілітаційному центрі «Здоров’я» (Донецька область).
До 13 травня 2013 року потрібно зібрати ще 10 400 грн!!!
Запрошуємо небайдужих людей до підготовки та проведення акцій зі збору благодійних пожертв. Будемо раді бачити добровольців, які мають високі моральні цінності, небайдужі до людського горя і готові приділяти свій вільний час (4 години на тиждень) добрій справі.
Діяльність добровольців акції «Врятуймо добру людину» передбачає:
зв’язки з громадськістю та інформування;
участь в акціях зі збору благодійних пожертв;
За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Черенько (067)9458330, (063)7062660, (0462)93-00-13, cpmapelsin@mail.ru
Останні новини Чернігівщини
“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35
День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression
Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44
Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.
СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02
Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.