Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 02:47:32

Ситуація з весняним водопіллям на Чернігівщині контрольована

06.04.2013   11:11

5 квітня перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко провів засідання обласного оперативного штабу з безпечного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у 2013 році.

Учасники засідання розглянули та обговорили ситуацію, яка склалася на Чернігівщині у зв’язку з проходженням паводків. Як зазначалося, в цілому ситуація контрольована. Проте внаслідок різкого потепління та утворення великої кількості талої води відбувається розмив дорожнього полотна на автодорогах області. У деяких районах відбулося підтоплення приватних господарств та прилеглих територій до населених пунктів.

Так, на початку квітня відбулися розмиви і часткове підтоплення дорожніх полотен автодоріг Варва-Хукалівка-Поділ, Прилуки-Варва-Срібне-Обухів, Варва-Брагинці-Хукалівка та Варва-Леляки-Дігтярі. Завдяки скоординованим та злагодженим діям управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, Державтоінспекції, служби автомобільних доріг, ДП «Чернігівський автодор» ситуацію вдалося стабілізувати. Проведено ремонтні, відновлювальні роботи, влаштовано дамби із мішків з піском. Підтоплення автодоріг ліквідовано, встановлено відповідні дорожні знаки і рух великовантажного транспорту на цих ділянках закрито.

За інформацією управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, на великих річках області Десна та Дніпро ще відмічається льодостав з ополонками, скресання якого очікується у першій декаді квітня. За прогнозованими даними повінь може вплинути на життєдіяльність населення майже 50 населених пунктів області.

Наразі з метою запобігання заторів під час льодоходу на річках області сплановано проведення вибухових робіт для захисту гідротехнічних та мостових споруд. Для безпечного проходження повені відбувається розчищення русел малих річок, відвідних каналів, водоперепускних труб від мулу. Передбачено цілодобове чергування аварійних бригад на випадок виникнення загрози підтоплення населених пунктів.

Вживаються заходи щодо забезпечення населення на територіях імовірного підтоплення пально-мастильними матеріалами, лікарськими препаратами, продуктами харчування, скрапленим балонним газом, тощо.

За результатами засідання Станіслав Прокопенко дав доручення відповідним структурним підрозділам, установам та організаціям області щодо проведення постійного моніторингу розвитку весняної повені, здійснення аварійних заходів, в разі необхідності, надання оперативної інформації обласному штабу для прийняття відповідних рішень.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини