Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 лютого, 00:16:46

Волонтери збиратимуть кошти для дітей з вадами слуху

04.04.2013   11:39

3 квітня відбулось засідання прес-клубу «Ділове слово», присвячене організації та проведенню в регіоні щорічної благодійної акції «Серце до серця» — «Почуй світ!». Ініціатором засідання виступив Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Директор Департаменту Оксана Сердюк розповіла про мету акції — надання допомоги дітям з вадами слуху шляхом збору коштів для придбання спеціального медичного обладнання, повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, усестороннього контролю і публічного звітування, про значимість волонтерської діяльності в житті кожної людини тощо. Вона зауважила, що ця акція слугує свого роду громадським доповненням до нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти — майбутнє України», які передбачають привернення особливої уваги до дітей з особливими потребами.

Також у своєму виступі Оксана Сердюк зазначила, що восьма щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» — «Почуй світ!» відбудеться з 7 по 28 квітня 2013 року. На вулицях сіл, селищ, міст області працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з номером на скриньці для збору коштів. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру. Благодійний внесок в рамках акції можна також перерахувати на спеціальний рахунок.

Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Дмитро Струк запросив допомогти у зборі коштів як молодих волонтерів, так і підприємців. Він нагадав, що Президент Віктор Янукович неодноразово наголошував на важливості соціальної відповідальності місцевого бізнесу, а участь у акції є гарною нагодою допомогти у вирішенні соціальних питань.

Детально про хід проведення акції і, зокрема, заплановані на її підтримку концерти та флешмоби розповіла Ольга Кукуюк — регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та координатор акції у Чернігівській області.

Головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров’я облдержадміністрації з дитячої сурдології, завідувачка поліклінічного відділення обласної дитячої лікарні Ольга Шейна поінформувала про ситуацію із забезпеченням дітей з вадами слуху слуховими апаратами за бюджетні кошти.

Цього року, як зазначив Дмитро Струк, перед організаторами стоїть завдання залучити до акції ще більше учасників і перевершити показники минулих років.

Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 у Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227.

Найменування платежу: «__________ область (місто). Благодійний внесок».

Загальна сума зібраних коштів буде оприлюднена у засобах масової інформації. Контроль за коштами здійснюватиметься Наглядовою Радою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», а також відповідними органами державної влади. Кожен охочий може відслідковувати рух коштів через Інтернет-сторінку Фонду (www.fsds.in.ua). Також на веб-сторінці буде розміщена інформація про загальну зібрану суму та роз’яснення витрат на придбання медичного обладнання, адреси його встановлення.
 

Останні новини Чернігівщини

Досвід прикордонних громад Чернігівщини стане у пригоді під час повоєнного відновлення 22:41

30 січня в Укрінформі відбувалась презентація напрацювань проекту «Підвищення стійкості та безпеки звільнених територіальних громад Чернігівської області», який був реалізований у 4 пілотних територіальних громадах – Городянській, Ріпкинській, Тупичівській та Новобілоуській.

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини

Про деколонізацію назви головної бібліотеки Чернігівщини 22:38

Наступного дня після вшанування подвигу Героїв Крут у ЗМІ з’явилася інформація, що за дорученням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної військової адміністрації в Комунальному закладі «Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка» Чернігівської обласної ради розпочато процес її перейменування.

Міжнародна організація з Нідерландів допомагає Чернігівщині у відновленні пошкоджених будинків 22:35

ZOA — міжнародна організація з надання допомоги та відновлення, яка базується в Нідерландах, і працює у 15 країнах по всьому світу

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм

Чернігівські рятувальники роз'яснили про небезпеку виходу на тонку кригу водойм 22:31

31 січня співробітники Головного управління та Чернігівського районного управління ДСНС в області здійснили профілактичні інструктажі серед громадян та любителів зимової риболовлі на річці Стрижень, що протікає в обласному центрі.

Обстріл села в Чернігівській області: вже 4 загиблих, одна людина поранена 22:25

Через обстріл села Єліне Чернігівської області загинули чотири людини.

АНОНСИ ПОДІЙ