Віртуальні поховання, благоустрій, намогильні огрожі знайшли у Ніжині
Ці та інші особливості господарювання розкрила ревізія КП «Виробниче управління комунального господарства» Ніжинської міськради.
Загалом фахівці Ніжинської об’єднаної Державної фінансової інспекції при ревізії комунального підприємства за 2009 — 2012 роки виявили порушень, що призвели до втрат, на суму 208 тис. грн.
Зокрема, ревізія встановила, що у 2012 році з розрахункових рахунків КП було перераховано 80 тис. грн дочірнім підприємствам як плату за неначебто виконані роботи з благоустрою міста. Проте документів, які б свідчили про виконання згаданих робіт і послуг, інспекторам представити так і не змогли.
Ще 20 тис. грн посадові особи комунального підприємства сплатили за виготовлення металевих намогильних огорож. Втім, зустрічна звірка у підрядника — ТОВ «Ритуал» факту виконання цих робіт не підтвердила.
Майже 50 тис. грн підприємство недоотримало за надані послуги з оформлення договорів-замовлень на організацію та проведення поховань померлих громадян та послуг з оформлення свідоцтв про поховання.
Крім того, підприємство нарахувало і виплатило близько 20 тис. грн винагород за неналежно оформленими договорами (без підписів керівника й печаток), провело виплату незаконних премій працівникам на 7,5 тис. грн та премій начальнику КП, що не були не передбачені контрактом найму, на суму 3 тис. грн.
За наслідками ревізії на двох посадових осіб комунального підприємства накладено адмінштрафи за ч. 1 ст. 164-2 КУпАП. Головного бухгалтера звільнено з роботи. Матеріали ревізії передано до міжрайонної прокуратури, відкрито кримінальне провадження за ст. 367 ч.1 ККУ.
Юрій Савицький,
начальник Ніжинської об’єднаної Держфінінспекції
Останні новини Чернігівщини
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.
На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10
Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».
Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44
Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.
Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42
Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.
Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).