Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 10:34:28

За тиждень затримано 7 порушників державного кордону

02.04.2013   11:06

За минулий тиждень, з 25 по 31 березня 2013 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 66 тис. громадян та 14,5 тис. транспортних засобів.

Протягом тижня було затримано 7 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 43 особи, на яких накладено штрафів на суму 3451 гривня. Через державний кордон не пропущено 39 осіб, з яких 3 – діти громадяни України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Спільно зі співробітниками  Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 19568 гривень.

Останні новини Чернігівщини

Розпочато реєстрацію на щорічний забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України» 09:54

1 липня, стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Співробітник поліції Чернігівщини Андрій Нестеренко виборов призові місця на двох ветеранських спортивних турнірах 09:33

Помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Андрій Нестеренко продовжує надихати прикладом незламності та сили духу.

У Михайло-Коцюбинській громаді ремонтують ліцей, обладнали центр життєстійкості й облаштовують безбар’єрні простори 09:02

На літніх канікулах у Михайло-Коцюбинському ліцеї триває ремонт, а в центрі надання соціальних послуг планують створити ветеранський простір – з тим, як живе громада, ознайомився начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус під час робочого візиту.

Поліція затримала причетного до підпалу автомобіля у Ніжинському районі 08:32

Вночі 30 червня до поліції надійшло повідомлення про загоряння автомобіля в місті Борзна Ніжинського району.

2 липня: цей день в Україні і світі 07:50

ДЕНЬ 1225 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1225 RUSSIAN AGRESSION