Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:13:35

Крок до сімейного життя

26.03.2013   10:04Агенцiя

2006 рік – початок благодійної акції «Крок до сімейного життя».

За вісім років у Чернігові 24 студентські пари трьох провідних вищих навчальних закладів  «програвали» власну модель сім'ї та сімейного життя. Студентська пара намагається показати: якими можуть бути відносини між хлопцем та дівчиною, чоловіком та жінкою, як знаходити компроміс у вирішенні спірних питань, як складати сімейний бюджет, як розподіляти побутові обов’язки, головне – підтримувати комфортну «погоду в домі».

21 березня у рамках профілактичної роботи Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся восьмий благодійний вечір відпочинку «Крок до сімейного життя» з питань підготовки молоді до сімейного життя.

В акції взяли участь студентські соціальні служби Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при Чернігівському державному інституті економіки і управління, державному технологічному університеті, національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка. Підтримували пари-учасниці та ведучих Олена Іванова й акустичний проект «Володар»; КВК команди «Конфетка» Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка та профкоми вищих навчальних закладів.

Благодійність – справа постійна. «Організовуючи подібні заходи, молодь долучається не тільки до отримання корисної інформації, а й бере участь у благодійництві», – сказав Микола Романов, який є постійним членом журі «Кроку до сімейного життя». На зібрані кошти студентські соціальні служби ЧМЦСССДМ планують закупити та передати громадській організації «Центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних» продукти харчування.

 
За повідомленням ЧМЦСССДМ

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.