Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 11:36:34

47 тисяч податку з іноземних доходів!

26.03.2013   09:28Агенцiя

Цьогорічна кампанії декларування подарувала податківцям Чернігівського району приємний сюрприз. Резонансом стало декларування мешканцем району понад 300 тисяч гривень доходів, отриманих за кордоном. Відповідно 47 тисяч гривень податку потрапить до місцевого бюджету.

Громадянин М. звернувся до Центру обслуговування платників податків Чернігівської МДПІ з метою отримання необхідної консультації. Яким же було здивування працівників інспекції щодо суми добровільно заявлених доходів! Сумлінний декларант погодився відповісти на декілька запитань.

- Як ви дізналися про необхідність декларування доходів до 1 травня 2013 року?
Оскільки я працюю з Інтернет-ресурсами, тому до моєї уваги потрапила інформація Чернігівської МДПІ, розміщена на сайті. Відверто кажучи, довго думав, коли краще йти до податкової. Вирішив приїхати завчасно, щоб уникнути штрафних санкцій.

- Розкажіть про Ваші враження від декларування доходів. Чи хвилювалися ?
Побоювався податкової інспекції. Думав, і не випустять. Приємно здивований ставленням податківців. Розповіли все докладно, декларацію надали, розказали, як правильно перераховувати кошти.

- Як Ви вважаєте, сплачені Вами кошти буде витрачено на розвиток району?
Зазначаю, що працюю за кордоном, тому щиро сподіваюся, що сплачені мною податки підуть на благо рідної краю, зокрема, підтримають лікарів та освітян. Свідомо декларуючи доходи та сплачуючи податки, я здійснюю свій індивідуальний внесок у добробут своєї держави.

Отже, приємно зазначити, що з кожним роком зростає податкова культура населення Чернігівщини.


Розмовляла Ольга Хмелевська завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Чернігівської МДПІ
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини