Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 14:56:23

Шляховикам Чернігівщини повернули зароблене за 3 місяці

25.03.2013   12:06Агенцiя

Фінінспектори Чернігівської області при ревізії філії "Чернігівська дорожньо-експлуатаційна дільниця" ДП "Чернігівавтодор" встановили збитків на суму понад 200 тис. грн.

Як відомо, філія "Чернігівська дорожньо-експлуатаційна дільниця" ДП "Чернігівавтодор" ПАТ ДАК "Автомобільні дороги України" виконує роботи з поточного ремонту автомобільних доріг та роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення та інших доріг місцевого значення, які оплачуються за рахунок коштів Державного бюджету Службою автомобільних доріг Чернігівської області.

Під час ревізії філії за зимові періоди 2010 - 2012 роки фінінспектори з'ясували, що до актів приймання виконаних будівельних робіт з експлуатаційного утримання автодороги державного значення Київ - Чернігів - Нові Яриловичі в зимовий час були включені обсяги виконаних робіт у значно менших розмірах, ніж фактично виконані. В результаті філія недоотримала 200050 грн, що, зокрема, призвело до заборгованості із заробітної плати працівникам філії майже за три місяці.

У січні-лютому 2013 року Служба автомобільних доріг провела оплату виконаних робіт, які своєчасно не були нею оплачені. Таким чином, Держфінінспекція  в Чернігівській області забезпечила відшкодування  недоотриманих фінансових ресурсів у повному обсязі.

 

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.