Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:52:06

Відповідь від БФ "Благовіст" отримали, чекаємо дій від Королевської

22.03.2013   09:47

Фонд "Благовіст" оприлюднив перелік гуманітарної допомоги, яка затримується на кордоні.

На прес-конференції Наталії Королевської прес-секретар обласного осереку Партії регіонів поставив запитання щодо розмитнення гуманітарної допомоги фонду "Благовіст".

Наталія Юріївна почала розповідати про розмитнення авто та з якими аферами її відомство стикається. На ранок на сайті Мінсоцполітики з’явився коментар з роз’ясненнями стосовно гуманітарної допомоги та необхідністю детальних перевірок. Про що йшлося у статті Лялі Нетреби.

22 березня керівник БФ "Благовіст" Анатолій Мирошниченко на своїй сторінці у мережі Фейсбук розмістив перелік найменувань гуманітарної допомоги, яку фонд за власний кошт ввіз 21 листопада 2012 року на територію України.

Цей вантаж за словами депутата обласної ради досі не отримав статусу гуманітарної допомоги. Вантаж згідно документів ввезений для закладів охорони здоров’я Чернігівської області.

Тепер залишається тільки чекати від Мінсоцполітики та Наталії Королевської дій по розмитненню гуманітарної допомоги для Чернігівщини, бо жодного дорого авто там немає.

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».