Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 січня, 18:56:27

На Чернігівщині попит на безкоштовні ключі електронного цифрового підпису зростає

20.03.2013   08:28Агенцiя

За перші два місяці цього року податківці надали безкоштовні послуги електронного цифрового підпису близько 2,5 тис. клієнтів.

За словами начальника відділу реєстрації користувачів при ДПС у Чернігівській області Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби Анатолія Пашка, найбільшим попитом сервіс користується у фізичних осіб (їх частка становить 83%), решта, а це 17% від загальної кількості, – юридичні особи.

На даний час вартість одного посиленого сертифіката без обмежень у використанні в комерційних акредитованих центрах сертифікації ключів в середньому становить 500 грн. Завдяки запровадженню Державною податковою службою України безкоштовного сервісу клієнти відділу реєстрації користувачів при ДПС у Чернігівгівській області АЦСК ІДД ДПС за 9 місяців заощадили близько 4 млн. грн. власних коштів.

Клієнтами АЦСК ІДД ДПС є фізичні особи та фізичні особи-підприємці, органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації усіх форм власності.

До речі, з лютого 2013 року посадові особи митних органів, суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності та митні брокери мають можливість отримувати безкоштовні послуги електронного цифрового підпису у будь-якому пункті реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДПС.

Також клієнти Центру можуть використовувати програмне забезпечення QDProfessional для оформлення електронних вантажних митних декларацій та інших електронних документів, що надаються при митному оформленні товарів та транспортних засобів.

Отримавши посилений сертифікат відкритого ключа від податкової, користувачі програмного комплексу “Системи правового електронного документообігу” матимуть можливість подавати в електронному вигляді з застосуванням електронного цифрового підпису інформацію емітента до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Для отримання посиленого сертифіката відкритого ключа необхідно звернутися в пункти реєстрації користувачів при ДПС у Чернігівській області. Для зручності платників податків такі пункти відкриті у центрах обслуговування платників податків ДПІ у м. Чернігові, Прилуцькій та Ніжинській ОДПІ, а також Менській МДПІ.

 

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у області

Останні новини Чернігівщини

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса

Міський голова Чернігова закликав ОДА зробити все можливе, щоби вже в 2020 році привести до ладу будівлю колишнього кінотеатру ім. Щорса 13:50

Місто Чернігів зацікавлене у тому, щоби до ремонту будівлі колишнього кінотеатру Щорса (нині це Чернігівський обласний молодіжний центр) приступили вже в 2020 році, а не відтерміновували мінімум на один рік. Про це говорилося на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 21 січня.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:39

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи

Битва за Крути: селяни з окружних сіл погрожують зірвати урочисті заходи 13:09

Селяни з наближених до станції Крути сіл погрожують акціями протестів, першу з яких вони запланували провести під час урочистих заходів, що відбудуться 29-го січня.

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури 12:51

18 січня відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. Шістдесят дев’ять юних філологів, знавців російської мови області зібралися у колегіумі № 11 аби продемонструвати свої знання.

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю

Андрій Прокопенко: Для протидії незаконній вирубці лісів об’єднаємо зусилля із громадськістю 12:38

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів 20 січня нараду зі своїми заступниками Андрієм Подорваном та Олександром Савченком з приводу впровадження електронного обліку деревини у лісогосподарських підприємствах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини