Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 20:37:06

Чому образили сестричок?

22.11.2011   12:49Агенцiя

У Козелецькому геріатричному пансіонаті працівникам не доплатили зарплати на суму майже 137 тис грн.

Це встановила ревізія фінансово-господарської діяльності закладу за 2009 – 2011 роки, проведена спеціалістами Контрольно-ревізійного управління в Чернігівській області.

Зокрема, як з’ясували ревізори, працівникам пансіонату, у тому числі молодшим медичним сестрам, які використовують у роботі дезінфікуючі засоби, а також працівникам, які зайняті на прибиранні туалетів, не нараховували доплат, передбачених законодавством, у розмірі 10% від посадових окладів.

Крім того, ревізія виявила низку інших порушень фінансової дисципліни. Зокрема, факти надання в оренду майна за заниженою вартістю, покриття за рахунок бюджетних коштів витрат сторонніх юридичних осіб, проведення зайвих виплат внаслідок завищення вартості та обсягу виконаних робіт, незаконне списання з обліку матеріальних цінностей тощо.

Загалом під час ревізії геріатричного пансіонату було встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 163 тис грн.

За результатами ревізії на двох посадових осіб пансіонату складено протоколи про адміністративну відповідальність за ст.164-2 КУпАП. Поки не будуть усунені виявлені порушення, до установи застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати контрольного заходу поінформовано прокуратуру Чернігівської області та Головне управління праці та соціального захисту населення ОДА

Довідка. Геріатричний пансіонат є стаціонарною соціально-медичною установою для постійного проживання одиноких громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

Прес-служба КРУ в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.