Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 16:44:11

Долучимося до збереження довкілля

16.03.2013   10:28Агенцiя

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області повідомляє, що за ініціативи Громадської ради при Мінприроди України, стартував перший Всеукраїнський конкурс з соціальної реклами природоохоронного спрямування “Новий погляд на проблеми довкілля”.

Конкурс проводиться з метою надання можливості кожному небайдужому висловити своє відношення до тієї чи іншої екологічної проблеми, показати шляхи її вирішення, зробити свій внесок у розвиток соціальної реклами природоохоронного спрямування.
Кращі роботи будуть відібрані для подальшого застосування при проведенні екологічних інформаційно-просвітницьких компаній в усіх регіонах країни з червня 2013 по грудень 2014 р.р.

Бажаючим для участі у конкурсі необхідно підготувати рекламний матеріал соціального характеру по одній або декількох номінаціях та тем. Основною тематикою конкурсу є такі напрями, як: Чисте місто – чиста планета; Збережемо природу разом; Життя в стилі “ЕКО”; Я хочу жити здорово!

Держуправління охорони навколишнього природного середовища запрошує всіх бажаючих взяти активну участь у конкурсі, долучитись спільними зусиллями до пропагування відповідального ставлення до навколишнього середовища, екологічно дружнього споживання та здорового способу життя.

Довідково: Всі учасники Конкурсу отримають сертифікати. Переможці Конкурсу отримають дипломи та призи під час урочистого нагородження 23 квітня 2013 року в рамках Міжнародного форуму “Довкілля для України”.

Конкурсні роботи приймаються до 15 квітня 2013 року на адресу: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81 корпус 20. Всеукраїнська громадська організація “ЖИВА ПЛАНЕТА”. Більш докладну інформацію можна отримати: <http://zhiva-planeta.org.ua>


Наталія Радченко

Останні новини Чернігівщини

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності

Прилуки: апаратна нарада з актуальних питаннь життєдіяльності 11:55

12 квітня міський голова Ольга Попенко провела нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками підприємств комунальної сфери та медичних установ.

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів

Ніжин: оновленно матеріально-технічної бази Ніжинських медзакладів 11:42

12 квітня для КНП «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» доставили нове обладнання.

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються

Анна Коваленко: Ситуацію з поширенням COVID-19 в Чернігівській області вдалося взяти під контроль, показники захворюваності поступово стабілізуються 11:30

Впродовж останніх двох тижнів Чернігівська область перебувала в "червоній" карантинній зоні. Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко зазначила, що ці 14 днів – це мінімальний період, після якого можна робити висновки про ефективність жорстких карантинних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини