Чернігів: горів житловий будинок. ФОТО
5 березня о 16:11 до обласного Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку по вул. Інтернаціональна, що у Чернігові.
Чернігів: горів житловий будинок
До місця пригоди оперативно прибуло два відділення рятувальників. В цей час відбувалося горіння на даху одноповерхової житлової будівлі. Майже за 30 хвилин вогонь було приборкано та врятовано помешкання 43-річного господаря.
Як з'ясувалося в ході розслідування, біля входу в будинок знаходились картонні коробки та різне сміття. Ймовірно, викинутий у спалимі речі недопалок і призвів до їх займання. Поки господар відпочивав, вогонь перекинувся на віконні рами та дах помешкання. Спроби чоловіка самотужки загасити пожежу вогнегасником результату не дали, тому він зателефонував "101".
По факту пожежі проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.
Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04
Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».
На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49
Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.