Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 жовтня, 17:05:58

Страшна аварія на залізничному переїзді

06.03.2013   07:49Агенцiя

5 березня, близько 7.15 на залізничному переїзді 185 кілометр, що в районі вулиці Франка, сталася страшна аварія. Легковий автомобіль потрапив під регіональний потяг Неданчичі-Київ.

Автомобіль рухався у сторону міста, зупинився на переїзді, та як зазначають свідки, чомусь раптово зрушив з місця та потрапив під потяг. Водій загинув одразу.

Найскладніше, кажуть рятівники, було дістати автомобіль з-під коліс потягу.

Стосовно пригоди відкрито кримінальне впровадження, ведуться слідчі дії.

Тіло водія доставлене до моргу для проведення судово-медичної експертизи.


http://www.uezd.com.ua/page/strashna-avariya-na-zaliznichnomu-pereїzdi.html

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини