У Чернігові вночі горів металевий вагончик
20-го листопада о 03:07 до управління МНС в Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу металевого вагончика в обласному центрі, який знаходився біля приватного будинку № 48 по вулиці Комсомольська.
Випадкові перехожі побачили дим, який йшов зі споруди і зателефонували рятувальникам. В цей час горіли вхідні двері та вікна, а також внутрішнє оздоблення вагончика.
За п'ять хвилин на місце пожежі прибуло два відділення міського пожежно-рятувального підрозділу МНС.
Через пів години вогонь було приборкано та не допущено розповсюдження полум'я на сусідні будівлі. Ймовірніше за все, причиною пожежі послужило необережне поводження з вогнем особи, яка встановлюється.
Старший лейтенант служби цивільного захисту Ніна Анікієнко, співробітник центру пропаганди УМНС в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Інклюзивний театр для кожної дитини: Чернігівський театр ляльок розвиває безбар’єрні культурні ініціативи 10:21
Чернігівський обласний театр ляльок імені Олександра Довженка постійно працює над тим, щоб культурні послуги були доступними для всіх дітей, зокрема для юних глядачів з особливими освітніми потребами
Аграрії області засіяли майже половину від прогнозованих площ 09:49
На Чернігівщині тривають весняно-польові роботи. Станом на 11 травня ярими культурами вже засіяно 505,1 тис. га.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:46
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 4 особи постраждали.
12 травня: цей день в Україні і світі 08:44
День 1539 Російська агресія - Day 1539 Russian aggression