Обласний ярмарок "Що може жінка!" чекає на своїх відвідувачів
5 березня об 11.00 в приміщенні Міського палацу культури (вул. Щорса, 19) відбудеться урочисте відкриття ХІІ обласного Ярмарку "Що може жінка!".
"Що може жінка!"
Проведення цього заходу в переддень Міжнародного жіночого дня є справжнім вісником весни в нашому місті вже протягом дванадцяти років. Цього разу гості Ярмарку мають нагоду ознайомитись з продукцією та послугами більше 60 підприємств, установ, громадських організацій та бізнес-структур, які очолюють жінки, або складають переважну частину їх колективів. Також відвідувачі зможуть оглянути роботи майстринь, художниць, письменниць, взяти участь у численних майстер-класах.
Напередодні відкриття Ярмарку представники організаторів провели прес-конференцію, де розповіли про особливості цьогорічного заходу, який проводиться в рамках виконання заходів обласної та міської Програм розвитку малого і середнього підприємництва на 2013-2014 роки. Серед організаторів та виконавців Ярмарку: Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації, Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівська міська рада, Чернігівська міська Ліга (клуб) ділових і професійних жінок, Державна організація "Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області", Чернігівська обласна організація Спілки жінок України, Чернігівська регіональна торгово-промислова палата.
Організатори заходу прагнуть, щоб імідж жінок відповідав їхній ролі в суспільстві, вкладу в розвиток економіки регіону і становлення інститутів громадянського суспільства. Саме тому проведення Ярмарку спрямоване на підвищення статусу та формування позитивної суспільної думки щодо жінок-керівників, підприємниць, майстринь, громадських діячок.
Учасники Ярмарку, це - талановиті успішні жінки, керівники підприємств та установ, підприємниці, чернігівські художниці, майстрині, письменниці. В рамках виставки-продажу товарів та послуг вони представлять колекцію ексклюзивних виробів ручної роботи (прикраси, картини, вишиті картини та картини з соломки, авторські ляльки, народні іграшки) та квіти. Відвідувачі Ярмарку зможуть придбати чудові подарунки до 8 березня для свої рідних та близьких, бо відомо, що створені власноруч вироби викликають радість та захоплення своєю енергетикою, красою та унікальністю.
В рамках Ярмарку буде організовано 18 майстер-класів на будь-який смак: рукоділля, флористика, прикладне мистецтво, візаж, зачіски, дизайн, мода та інші. В невимушеній атмосфері можна буде поспілкуватися з письменницями та майстринями, а також взяти участь у безпрограшній лотереї послуг та подарунків, урочистому нагородженні переможців конкурсу "Кращий дарунок мамі". Окрім того, 6 березня о 15.00 в Міському палаці культури відбудеться великий концерт для жінок міста.
Організатори запевняють, що такого різноманіття талановитих жінок Чернігів ще не бачив! Їх роботи пробуджують весну в серці кожного, наповнюють любов'ю, радістю, сонцем, позитивною енергією. Запрошуємо на Ярмарок, чарівний світ краси та творчості, яскраві миттєвості життя!
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.