Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 квітня, 05:01:50

Волонтери - добровільні помічники податківців

28.02.2013   08:07

Кожна людина з дитинства мріє про заможне та безтурботне життя, одержання якісної освіти, цікаву та високооплачувану роботу, щасливе майбутнє своїх дітей.

Волонтери

Волонтери

Проте, мабуть, далеко не кожен замислюється, що заможною країна може бути тільки при сумлінному виконанні її громадянами конституційного обов'язку зі сплати податків.
Міськімі податківцями велика увага приділяється вихованню податкової грамотності майбутніх платників податків.

Вони роблять усе для того, щоб майбутні платники податків вільно орієнтувалися у нормах податкового законодавства, тому що переконані: освічений платник - це сумлінний платник. Саме з цією метою у податковій інспекції проводяться різноманітні заходи за участю молоді, одним з яких  є День відкритих дверей.

Такі дні стали доброю традицією. Робота з молоддю є важливою, оскільки формування високої податкової культури необхідно починати вже з молодшого віку.

Цього разу було запрошено студентів Чернігівського технологічного університету. Студентам розповіли суть кампанії декларування, роздали друковану продукцію листівки, брошури та провели акцію поблизу Макдональдса.

Такі заходи підвищують рівень обізнаності  молоді щодо обов'язків зі сплати податків, зборів, обов'язкових платежів, та є надзвичайно важливим  для подальшого розвитку суспільства.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.