Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 14:55:39

У 2012 році до ДПІ у м. Чернігові ДПС надійшло 25 письмових звернень громадян

27.02.2013   08:38

Своєчасний та кваліфікований розгляд звернень громадян, що забезпечує зворотний зв’язок органів ДПС із громадськістю є одним із пріоритетних напрямків податківців.

Системний аналіз та узагальнення даних щодо розгляду звернень громадян дають можливість виявити причини, що їх породжують, та своєчасно вирішити.
Саме тому Державна податкова інспекція у м. Чернігові ДПС приділяє особливу увагу розгляду звернень громадян, задоволенню їх законних прав та інтересів, забезпеченню конституційного права на звернення.

Так, у 2012 році до ДПІ у м. Чернігові ДПС надійшло 25 письмових звернень громадян.

Громадян передусім цікавлять питання: контрольно-перевірочної роботи (перевірка діяльності суб’єктів господарської діяльності, надання в оренду житла, виплата заробітної плати у “конверті”, оподаткування доходів підприємницької діяльності.

Для забезпечення конституційних прав та свобод громадян, вирішення проблемних податкових питань, які виникають у платників податків, у інспекції міста за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 28, кім.№1 діє приймальня громадян, де згідно з затвердженим графіком в установлені дні та години проводяться особисті прийоми громадян посадовими особами інспекції з питань, що входять до компетенції органів державної податкової служби. Попередній запис на особистий прийом є обов’язковим та закінчується не пізніше ніж за 5 робочих днів до календарної дати прийому.

Протягом минулого року керівним складом інспекції проведено 73 особистих прийомів громадян, у тому числі через громадську приймальню – 36, виїзних – 37. Відповіді заявникам були надані безпосередньо під час особистого прийому.

Порушені питання найчастіше стосуються податку на доходи фізичних осіб, реструктуризації податкового боргу, реєстрації та обліку платників, податку на прибуток підприємств тощо.

Звертаємо увагу платників податків на можливість отримання кваліфікованих відповідей з питань оподаткування у режимі он-лайн від Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби України за багатоканальним (безкоштовним зі стаціонарних телефонів) телефоном 0-800-501-007 (з 8-00 до 20-00 у робочі дні) та через мережу Інтернет : www.sts.gov.ua (цілодобово).


Лариса Сич, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС

Останні новини Чернігівщини

Знову перенесли відключення аналогового телебачення

Знову перенесли відключення аналогового телебачення 14:47

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погодила перенесення терміну вимкнення аналогового мовлення в Україні на 30 червня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР 11:58

Цього тижня в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові.