Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 травня, 21:41:53

Віконні шахраї, що “приліпилися” до В.Атрошенка

20.02.2013   16:30Агенцiя

Сьогодні деякі абсолютно вільні, а за ними навіть підневільні ЗМІ Чернігівщини поширили інформацію, засвідчену правоохоронцями, про те, що в області з’явилися підступні й винахідливі шахраї, які укладають договори з населенням на встановлення металопластикових вікон за пільговою ціною. Беруть у людей передоплату, дають натомість якийсь “лівий” папірець, а потім – ні грошей, ні вікон.

Але якби то були просто шахраї з великої дороги, так то би півбіди. Гірше те, що вони, як ті провокатори, прикриваються та втираються в довіру до людей, стрясаючи повітря світлим іменем народного депутата України Владислава Атрошенка.

У прес-службі названого депутата просто вражені з такої страшної підступності. Чому саме депутат Атрошенко?!! Чому не “приплели” до тих вікон, скажімо, депутата-комуніста Лещенка чи мажоритарника Ляшка?

А тим часом справді до прес-служби народного депутата України Владислава Атрошенка надходять повідомлення від голів сільських рад Чернігівського району про те, що “в районі з’явилися особи, які користуючись високою довірою до Владислава Анатолійовича серед населення, представляються помічниками народного депутата і збирають кошти нібито на встановлення металопластикових вікон за пільговою ціною…”

Найбільше в цій ситуації насторожує те, що пройдисвіти називають себе помічниками народного депутата Атрошенка. І це може бути не спроста. Бо деякі помічники (якщо вони помічники!) поважного політика і справді ведуть себе часом як ті спритні хлопці, що вставляють (на словах) пластикові вікна, а насправді “вставляють” людей.

А тому поки міліція працюватиме над пошуком депутатських помічників-перевертнів, пану депутатові вартувало би, напевно, придивитись пильно до своїх помічників, що натуральні. Чи не з цих таки помічників скопіювали стиль та манери ті віконні “штірліци”, що посягнули на добре і не заплямоване ім’я Владислава Анатолійовича Атрошенка?!!

Поки ж прес-служба народного депутата України продовжує бити у всі дзвони і готова калатати хоч у порожні баняки, аби довести, що ні сам пан депутат Владислав Атрошенко, ні його представники не мають жодного відношення до дій цих невстановлених осіб.

“Будьте обережні!, – закликає прес-служба В. Атрошенка. – З вищезгаданою пропозицією до вас можуть звертатися тільки шахраї, тому радимо негайно повідомляти правоохоронні органи…”


http://www.hvilya.com/news/vikonni_shakhraji_shho_prilipilisja_do_v_atroshenka/2013-02-20-1913

Останні новини Чернігівщини

Як пережили російську облогу чернігівські музеї? 10:35

Про те, як живуть музеї Чернігівщини рік після повномасштабного вторгнення — читайте у колонці Олі Носко для Суспільне Культура

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до  військової служби

Ревізори Чернігівщини у Військовій частині А2995 виявили факти недбалого ставлення до військової служби 10:32

Під час проведення ревізії у Військовій частини А2995 за період з 01.01.2022 по 31.12.2022, встановлено низку порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів та інших порушень фінансової дисципліни на загальну суму понад 9 млн грн, а також неефективних управлінських рішень на суму майже 3 млн грн.

26 травня: Цей день в Україні і в світі

26 травня: Цей день в Україні і в світі 10:25

ДЕНЬ 457 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 457 RUSSIAN AGRESSION

На Новгород-Сіверщині браконьєри завдали збитків рибному господарству на понад 300 тис.грн 15:03

24 травня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Новгород-Сіверського району викрито два грубих порушення Правил рибальства.

Увага! Зміни: вулицю Любецьку перекриють до перетину з вулицею Широкою 14:45

Термін перекриття з 08:00 год 5 червня по 20:00 год. 1 жовтня 2023 року. Відповідне рішення погоджене на виконкомі Чернігівської міської ради сьогодні, 25 травня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини