Епідемічна ситуація з грипу та ГРВІ
Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року.
На 07 тижні 2013 року в області захворіло 6145 осіб, з них діти - 3779, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 42,2% .
По м. Чернігову захворіло 2548 осіб, з них діти -1535, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 32,8 %.
Станом на 18.02.2013 року всього по області проти грипу щеплено 1603 особи.
На 07 тижні щеплено 20 осіб, в т.ч. 0 дітей, вакцинами Інфлувак та Ваксигрип відповідно 5 та 15 осіб .
Вакцина проти грипу: на КП "Ліки України" наявна вакцина Інфлувак в кількості 5 доз.
Комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ серед мешканців області проводиться.
Ситуація знаходиться під контролем фахівців санепідслужби.
Останні новини Чернігівщини
У Ніжині поліцейські оперативно встановили та затримали підозрювану в пограбуванні літньої жінки 09:23
Оперативники Ніжинського районного управління поліції «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисницю, яка пограбувала 84-річну жінку та втекла.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.