Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:16:07

Надвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

11.02.2013   09:11

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 10 лютого по 08 годину 11 лютого 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби  зареєстровано 4 пожежі в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі м. Прилуки, вул. Іванівська О 17 год. 45 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено перекриття на площі 1 кв.м, пошкоджено перекриття та покрівлю на площі 4 кв.м. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 20 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 100 000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Корюківський р-н, с. Сосновка О 22 год. 35 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено постільні речі. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі м. Ніжин, вул. Менделєєва О 23 год. 25 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі Чернігівський р-н, с. Кошівка О 02 год. 35 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено покрівлю, перекриття та стіни. Ймовірна причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 10 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.


Інші повідомлення:   
 

Протягом чергової доби для розчистки автодоріг на території області було задіяно 30 одиниць спеціальної техніки та 50 працівників, з них на дорогах державного значення задіяно 27 одиниць спеціальної техніки та 46 працівників. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.