Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 14:10:52

Дві аварії, на нафто- і газопроводі, сталися на Чернігівщині

07.02.2013   14:09Агенцiя

На Чернігівщині сталося дві аварії - на нафтопроводі "Мільки-Сухополова" і на газопроводі. Останній було пошкоджено бульдозером, який провалився під землю.

Про це повідомило управління з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської ОДА.

"На 3 км нафтопроводу "Мільки-Сухополова" діаметром 159 мм, який належить НГВУ "Чернігівнафтогаз", сталася розгерметизація (порив) стінки трубопроводу. Внаслідок цього, витекло 5 куб. м нафтоводяної суміші", - йдеться в зведенні управління.

Для додаткової рекультивації замазученої земельної ділянки було задіяно бульдозер. Рухаючись по мерзлому грунту, він провалився під землю і пошкодив газопровід низького тиску, розташований у районі місця пориву нафтової труби. Щоправда, помітили це не відразу, а лише під вечір - під час чергового об’їзду нафтопроводу.

Загазованості території виявлено не було, тож населення не постраждало. Газопостачання населених пунктів Прилуцького району не припинялося.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/dvi_avariii_na_nafto__i_gazoprovodi_stalisya_na_chernigivshchini_1794596
 

Останні новини Чернігівщини

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України

Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України 12:32

Після тривалого перебування на фронті, повернулися до рідних домівок в селище Гончарівське військовослужбовці першої окремої танкової Сіверської бригади.

Обласний конкурс

Обласний конкурс "Кращий товар Чернігівщини" - 2020 12:19

8 липня оголошується початок щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2020.