Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 вересня, 10:52:04

Конкурс снігових скульптур в установах Чернігівської області. ФОТОрепортаж

06.02.2013   13:53Агенцiя

Зимова казка завітала до Чернігівської виправної колонії № 44 та Прилуцької виховної колонії, де відбулись конкурси снігових скульптур.

Конкурс снігових скульптур в установах Чернігівської області

Конкурс снігових скульптур в установах Чернігівської області

За процесом створення снігових скульптур могли спостерігати як засуджені так і співробітники. Кожен із них переконався, що виготовлення снігових скульптур вимагає від творців особливого підходу, великих зусиль та витримки. Однак це варто цього, бо надзвичайні відчуття викликають фігури, виліплені зі снігу. Вони кожного з нас повертають у світ дитинства та казки, роблять добрішими та щирішими.

Місцем проведення конкурсу в Чернігівській жіночій колонії було обрано майданчик на території Будинку Дитини, а учасниками відповідно матері, діти яких перебувають на даний час у вказаному закладі. Враховуючи погодні умови, наявний матеріал (сніг, який злежався, фарби) вирішено було обмежитись виготовленням фігур з горизонтальним розташуванням: “дельфін”, “черепаха”, “крокодил”, “сонечко”, “верблюд”. Враховуючи вік малечі, яка перебуває з матерями у закладі, зрозуміло що вони допомогу не надавали, однак виступали своєрідним каталізатором прояву естетичного смаку та фантазії “митців”. За результатами конкурсу переможцем визнано майстриню, яка створила фігуру “крокодил”.

Щодо вихованців Прилуцької виховної колонії, то вибір фігур залежав від віку “скульпторів” та передусім слід пам’ятати, що в установі перебувають молоді юнаки і їх зацікавленість технікою, показала себе у фігурах автомобілей та пароплавів. Неймовірні фігури в повний розмір оригіналів могли вразити будь-якого скептика.

Конкурс завершився, велику насолоду отримали всі учасники, а кращі – нагороди. Скульптури ще деякий час будуть дарувати добрий настрій, але все ж скоро вони зникнуть. У одних це викликає почуття жалю, а у інших, як неодноразово зазначали учасники конкурсу – протилежне, розуміння того, що весна настане неодмінно.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23

Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02

Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.

Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37

Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини