Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 08:18:40

У час мобільних телефонів черга на стаціонарні налічувала 11 тисяч заяв. СТАТИСТИКА

06.02.2013   12:05

У Чернігівській області продовжується телефонізація населених пунктів.

За 2012р. було задоволено 4365 заяв на встановлення домашніх телефонів, (у т.ч. 271 заява від пільгових категорій населення), із них 686 – у сільській місцевості.

На кінець 2012р. у сільській місцевості телефонізовано 778 медичних закладів, 652 школи та дошкільні заклади, 382 сільськогосподарські підприєм-ства, 264 малонаселених сільських пунктів із населенням від 51 до 200 осіб та 224 з населенням до 50 осіб.

Черга на встановлення стаціонарних домашніх телефонів налічувала майже 11 тис. заяв, у т.ч. 1,4 тис. – від пільгових категорій населення.

Останні новини Чернігівщини

Іноземні інвестиції в області. ДОВІДКА

Іноземні інвестиції в області. ДОВІДКА 08:13

У січні–вересні 2019 р. в економіку Чернігівської області іноземні інвестори вклали майже 4 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з яких 76% належить інвесторам із країн ЄС.

Чернігівські десятикласники грали в

Чернігівські десятикласники грали в "Ринок праці" 08:06

Ще з юного віку діти мріють про свої майбутні професії, обговорюють з ровесниками, ким вони будуть, коли виростуть. Їх мрії та вподобання змінюються з часом, з впливом оточення дитини та розширенням світогляду. Щоб не помилитися з вибором професії у старших класах, дітям допомагають фахівці служби зайнятості, які проводять різноманітні інтерактивні профорієнтаційні заходи.

Поліція розслідує незаконну порубку новорічних дерев на території лісництва

Поліція розслідує незаконну порубку новорічних дерев на території лісництва 07:57

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом незаконної порубки майже двохсот сосен у Ріпкинському районі. Транспорт та здобич у зловмисників вилучені.

Чернігівським апеляційним судом підтверджена принципова позиція прокурора щодо призначення покарання неповнолітньому

Чернігівським апеляційним судом підтверджена принципова позиція прокурора щодо призначення покарання неповнолітньому 07:55

За результатами апеляційного розгляду 02.12.2019 суд не знайшов підстав для зміни вироку Новозаводського районного суду м. Чернігова, підтвердивши правильність позиції сторони обвинувачення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини