"Мобільного" грабіжника затримали оперативно
Крадіжка мобільного телефону - чи не одна з найбільш розповсюджених видів злочину. Адже саме з цією річчю громадяни чомусь поводяться найбільш легковажно, а особливо - дітлахи, постійно демонструючи свої "круті мобілки" в найбільш людних місцях. А це неабияк провокує окремий "контингент" на скоєння злочину.
- Днями до правоохоронних органів звернувся 27-річний мешканець обласного центру. В заяві йшлося про пограбування, - розповідає начальник управління Державної служби охорони при УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Іван Списовський. - Як з'ясувалося, знаходячись на розі вулиць 1-ої Гвардійської армії та Шевчука, невідомий чоловік відкрито заволодів його мобільним телефоном "Самсунг-Гелаксі" вартістю 5300 гривень, гаманцем та наручним годинником.
В ході проведення оперативно-профілактичних заходів співробітниками Чернігівського міського відділу внутрішніх справ спільно з працівниками управління Державної служби охорони при УМВС був затриманий тридцятирічний ніде непрацюючий чернігівець. У скоєному правопорушник зізнався й дав правдиві свідчення.
Наразі з'ясовується причетність грабіжника до скоєння інших злочинів. Проти нього відкрито кримінально провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 186 Кримінального кодексу України.
УДСО при УМВС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.