“Горе-крадія” затримано
Протягом трьох останніх днів до правоохоронних органів від мешканців обласного центру надійшло декілька заяв про зникнення із салонів атомобілів автомагнітол. Схожість заяв насторожила правоохоронців: а чи це не справа рук однієї людини? Виявилося, що це саме так.
В ході проведення оперативно-профілактичних заходів по виявленню та розкриттю латентних злочинів, співробітниками управління Державної служби охорони УМВС спільно з працівниками Новозаводського відділу міліції по “гарячих слідах” було знайдено і затримано “горе-крадія”.
– Межу права переступив 25-річний молодик, як виявилось, – раніше вже судимий і до того ж – ніде не працює, – розповідає начальник управління Державної служби охорони при УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Іван Списовський. – Крадіжка відбувалася за простим сценарієм: зловмисник “облюбовував” авто, яке знаходилося на вулиці без сигналізації, розбивав скло чи зламував замок і проникав до салону. Мабуть, в такий “легкий” спосіб юнак вирішив неабияк нагріти руки, та на заваді йому стали правоохоронці.
Отож, для запобігання подальших крадіжок з авто, Державна служба охорони радить всім водіям: не провокуйте викрадачів, залишаючи в авто цінні речі.
УДСО при УМВС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.