Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 19:52:14

Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника

09.02.2026   10:51Агенцiя

Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.

Повідомлення про скоєний грабіж надійшло до поліції ввечері 8 лютого. Зі слів 73-річної потерпілої, в парку невідомий чоловік вихопив у неї сумку, в якій знаходились документи, особисті речі та мобільний телефон та втік в невідомому напрямку. 
Поліцейські оперативно встановили та за «гарячим слідом» затримали грабіжника – 35-річного чоловіка, раніше неодноразово судимого за майнові злочини.
Під час особистого огляду у нього були виявлені та вилучені речі заявниці.
Поліція затримала зловмисника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістила його до ізолятора тимчасового тримання. 
Слідчий поліції під процесуальним керівництвом прокуратури розслідує кримінальне провадження за фактом грабежу, вчиненому в умовах воєнного стану (частина 4 статті 186 Кримінального кодексу України). Зловмиснику загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.
Поліція Чернігівського району
 

Останні новини Чернігівщини

Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47

24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.

Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36

Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів

Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21

27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03

Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31

Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини