Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
За даними слідства, схема ухилення полягала у документальному оформленні фіктивних операцій на придбання товарів та послуг у підприємств, оформлюючи так звані «безтоварні господарські операції». Насправді ж ці компанії не здійснювали реальних господарських операцій з постачання товарів та послуг.
Метою махінації було заниження податкових зобов’язань з ПДВ шляхом імітації фінансово-господарських взаємовідносин з постачання товарів та послуг на адресу, очолюваного ним підприємства, що тягнуло за собою зменшення розмірів податкових платежів. Оборудка призвела до втрати державним бюджетом на загальну суму у майже 14 мільйонів гривень.
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом обласної прокуратури повідомили фігуранту про підозру за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів, вчинене в особливо великих розмірах), що карається штрафом від 255 до 425 тисяч гривень з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.