Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 серпня, 09:11:03

Готовність медзакладів до критичних ситуацій: на Чернігівщині з робочим візитом – заступники керівників МОЗ та НСЗУ

03.11.2025   09:49Агенцiя

Промоніторити ситуацію в області в закладах охорони здоров’я, які надають медичні послуги, – мета сьогоднішньої поїздки заступника міністра охорони здоров’я України Ігоря Копача та заступника голови Національної служби здоров’я України Сергія Лапонога.

Працювали на Прилуччині. Зокрема, ознайомилися з роботою Прилуцької центральної міської лікарні.  

Як зазначила заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк, увага була зосереджена саме на можливості автономної роботи в умовах енергетичних кризових ситуацій та можливих перебоїв з опаленням. А це – наявність генераторів, інших альтернативних джерел живлення (наприклад, сонячних чи акумуляторних станцій), свердловин для подачі води. У фокусі й умови надання медичних послуг, в тому числі за пріоритетними пакетами (лікування інсультів, реабілітаційна допомога тощо).

Також оглянули встановлене дороговартісне обладнання (томограф, рентген-апарат), використання якого забезпечує доступність якісних медичних послуг на місцях.
 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини