Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 03:08:37

Прилуцькі поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом наруги над могилами

29.10.2025   09:16Агенцiя

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції встановили 38-річного місцевого жителя, який викопував квіти та дерева з могил захисників України.

За скоєне йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.

27 жовтня до поліції звернулася жінка, яка повідомила, що на кладовищі поблизу Прилук вона побачила чоловіка, котрий викопував насадження на Алеї Слави, зокрема квіти та ялинки на могилах військовослужбовців і інших померлих.

На місце події негайно прибули слідчо-оперативна група Прилуцького районного відділу поліції та співробітники відділу кримінальної поліції. На кладовищі правоохоронці виявили чоловіка, який саме викопав зелені насадження та навантажив їх на велосипед. Поліцейські встановили його особу - це 38-річний раніше судимий житель Прилук.

За цим фактом слідчі поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідують кримінальне провадження за частиною 2 статті 297 Кримінального кодексу України (Наруга над могилою). Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Наразі поліцейські готують чоловікові повідомлення про підозру та встановлюють інших потерпілих. Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.