Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув велосипедист.
17 жовтня о 18:30 на лінію 102 надійшло повідомлення, про дорожньо-транспортну пригоду на одній із вулиць міста Носівка Ніжинського району.
На місце події оперативно прибули співробітники відділу реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група відділення поліції №4 (м.Носівка) Ніжинського районного управління поліції та слідчий з розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління.
За попередньою інформацією було встановлено, що 61-річний водій легкового автомобіля рухався по вулиці місті Носівка. Під час обгону водій виїхав на середину проїжджої частини автодороги та допустив зіткнення з 59-річним велосипедистом, який рухався в попутному напрямку.
Внаслідок ДТП велосипедиста госпіталізували до лікарні, де від отриманих травм він помер.
Слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).
Досудове розслідування триває.
Поліція звертається до свідків ДТП – якщо вам що-небудь відомо про обставини цієї події, прохання телефонувати на лінію 102.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression