Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 серпня, 07:14:09

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі

06.10.2025   14:20Агенцiя

Поліція розпочала досудове розслідування за фактом дорожньо-транспортної пригоди, що сталася в Ніжинському районі, внаслідок якої загинув водій легковика.

Вночі 5 жовтня до поліції надійшло повідомлення про ДТП на автодорозі Ніжин – Прилуки в селі Велика Дорога.

На місце події негайно прибули поліцейські сектору реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група Ніжинського районного управління поліції та слідчий відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУНП в Чернігівській області.

За попередніми даними, водій автомобіль «Volkswagen Golf» виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з вантажівкою «MAN», яка рухалась з напівпричепом у напрямку Прилук.

У результаті аварії 24-річний водій автомобіля «Volkswagen Golf» загинув на місці події.

Слідчим поліції розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого).

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди. У межах кримінального провадження призначено низку експертиз, тривають слідчі дії.



Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини