Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 13:28:46

На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС

17.09.2025   09:09Агенцiя

Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.

Слідчі слідчого управління Нацполіції в Чернігівській області спільно з оперативниками Чернігівського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури повідомили про підозру 56-річному мешканцю Ніжина, який налагодив незаконну схему складання за грошову винагороду іспитів на отримання водійських посвідчень у територіальному сервісному центрі МВС.

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що фігурант організував схему незаконного збагачення. Він підшукував «клієнтів» та обіцяв їм за грошову винагороду вплинути на працівників сервісного центру та домогтися позитивних результатів при складанні іспитів на водійське посвідчення. Вартість своїх послуг він оцінював у 12 тисяч гривень.

Після документування чергового факту злочину слідчий поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури повідомив зловмиснику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (Зловживання впливом). Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років.

Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області
 

Останні новини Чернігівщини

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.

Підтримка ветеранів: робота, навчання, гранти 10:03

Служба зайнятості активно підтримує ветеранів та ветеранок, пропонуючи комплекс послуг для реінтеграції, а саме:

У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної

У Чернігові відбувся чемпіонат області з кікбоксингу ICKA: 170 спортсменів та формування збірної 09:59

14 березня на базі Чернігівського національного педагогічного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з кікбоксингу ICKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, дітей старшого віку.

Поліція документує наслідки ударів росіян по Чернігівщині: троє людей поранені 09:56

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками.