Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 листопада, 18:46:08

«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини

17.09.2025   08:56Агенцiя

Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

Днями начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом зі своїм заступником Дмитром Синенком працював на Прилуччині. Провів нараду з очільником РВА Володимиром Черновим і керівниками громад.

Попри те, що цей район – найпівденніший, загроза російських ударів не зникає, чим створює додаткові ризики для проходження осінньо-зимового періоду.

    «Про підготовку до зими говорив із керівниками громад Прилуччини. Завдання спільне - максимально убезпечити наших людей від наслідків ворожих атак, особливо в сезон холодів. Всі посадовці і служби максимально включені в роботу. Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет», - сказав В’ячеслав Чаус.

Разом з очільниками громад скоординували дії по питаннях освіти, медицини і соціальної сфери.

В’ячеслав Чаус відзначив зусилля Прилуцького району в підтримці українських військових.

    «Наші південні громади більш спроможні за прикордонні. І це факт. Тому я дякую за те, що свій фінансовий ресурс, зокрема Прилуччина, спрямовує на потреби армії. Дякую за підтримку Сил оборони», - наголосив начальник ОВА.

Керівники і представники громад Прилуцького району

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
 

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини