Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 липня, 13:08:45

«Кава з ветераном»: у Чернігові поліцейські зустрілися з пораненим захисником та його дружиною-волонтеркою

31.07.2025   10:42Агенцiя

Днями у Чернігові відбулася тепла та змістовна зустріч, організована представницею Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини в поліцейській діяльності Національної поліції України в Чернігівській області Ларисою Борисенко.

Ініціатива мала на меті створення затишного простору для ветеранів і членів їхніх сімей – місця, де кожен може відчути підтримку, повагу та турботу. Захід відбувся за підтримки президентки Університету трансформації майбутнього Тетяни Шестаковської.

Героями заходу став Юрій – ветеран російсько-української війни, та його дружина Світлана. З 2015 року Юрій боронив державу у лавах Збройних Сил України, а у 2022-му, під Торецьком, отримав тяжке поранення, наслідком якого стала ампутація нижньої лівої кінцівки. Світлана ж вже понад 10 років займається волонтерством, допомагаючи війську тримати стрій у найскладніші часи. Нині її місія - підтримка родин загиблих, зниклих безвісти та тих, хто перебуває в полоні.

На зустріч завітали поліцейські, активна молодь Чернігова та викладачі Університету трансформації майбутнього. У неформальній обстановці, за чашкою кави, Юрій поділився своїм бойовим досвідом - історією служби, поранення та реабілітації. Дружина захисника, Світлана, розповіла про виклики, з якими стикаються волонтери, а також про важливість постійної підтримки війська, волонтерів та їхніх родин.

Присутні ставили багато запитань, зокрема щодо адаптації після повернення з фронту. Гості ділилися практичними порадами щодо комунікації з ветеранами: як проявляти повагу, розуміння та не боятися говорити про важливе.

«Я і є держава», - ці слова, сказані Юрієм на завершення зустрічі, стали нагадуванням про відповідальність кожного за майбутнє України. Його історія - не лише про втрату й біль, а й про силу, гідність та незламну віру в Перемогу.

Учасники подякували подружжю за відвертість, а організаторам - за створення платформи для щирого діалогу. Подібні зустрічі сприяють посиленню взаєморозуміння та підтримки між ветеранами, поліцейськими і громадянами, а також формують культуру вдячності й єдності.



Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини