Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 22:11:46

Проведено обстеження на березі річки Стрижень, в районі забудови

22.07.2025   10:16Агенцiя

Останнім часом громадськість занепокоєна з приводу будівництва на березі річки Стрижень в районі Дамби №2, про що свідчать неодноразові звернення до Державної екологічної інспекції у Чернігівській області через вебресурс «Екозагроза».

В ході проведення відповідних заходів контролю, огляду території, опрацюванням доступних державних реєстрів та іншої наявної документації, Інспекцією встановлено, що на земельних ділянках, які розташовані за адресою вулиця Стрілецька, 50в та 56, м. Чернігів, здійснюється будівництво житлового комплексу у складі багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями.

Слід зазначити, згідно частин другої та третьої статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» планована діяльність з  будівництва багатоквартирних житлових будинків, обладнаних системою централізованого водопостачання та водовідведення, не підлягає оцінці впливу на довкілля.

Проведено відповідні вимірювання, визначення розмірів та меж прибережно-захисної смуги річки Стрижень в районі забудови. З’ясовано, що будівництво здійснюється поза межами прибережно-захисної смуги, визначеної Проектом    землеустрою щодо встановлення прибережної захисної смуги вздовж річки Стрижень в адміністративних межах міста Чернігова, затвердженим рішенням дев’ятнадцятої сесії шостого скликання Чернігівської міської ради від 30.03.2012.

З метою проведення дослідження гідрохімічного складу вод та складу і властивостей ґрунтів фахівцями Інспекції відібрано проби зразків в районі будівництва житлового комплексу. Встановлено, що в досліджених зразках перевищень нормованих параметрів не зафіксовано.

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області розглядає усі звернення громадян, для забезпечення вимог природоохоронного законодавства. Тільки разом ми зможемо зберегти природу для наступних поколінь!

Останні новини Чернігівщини

Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28

Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.

Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24

Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини