Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 квітня, 05:05:38

Діти Захисників Чернігівщини повернулися з незабутнього відпочинку у Латвії

15.07.2025   09:11Агенцiя

З відпочинку у Латвії повернулися 20 дітей з родин Захисників Чернігівщини. Ця поїздка стала можливою завдяки співпраці Чернігівської обласної державної адміністрації та латвійських партнерів, зокрема завдяки сприянню Почесного консула Латвійської Республіки в м. Чернігові та Чернігівській області Олени Вишнякової.

Юні чернігівці відвідали старе місто Риги, Ризький автомобільний музей, долучилися до майстеркласу латвійської кухні, брали участь у захопливій вікторині, спортивних іграх та розвагах в Lidl Arena, долучилися до театрального мистецтва.

Під час екскурсій по Ризі, старовинним замком Сігулди, відвідування музейного заповідника Турайда, Латвійського етнографічного музею під відкритим небом та Латвійської національної бібліотеки діти дізналися багато нового про культуру та історію Латвії. Крім того, учасники мали можливість пройтися Великою Кемерійською стежкою, відвідати пляж Юрмали та Ризький зоопарк, що допомогло їм розслабитися та відновити внутрішню гармонію.

Прохолодний літній клімат країни, якісна та смачна кухня, приємне море, гарна туристична інфраструктура та безліч розваг для дітей та дорослих роблять цю країну все більш привабливою для відпочинку.

Дякуємо організаторам за час, проведений у Латвії, який залишив по собі багато приємних вражень та емоцій.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини