Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 18:16:47

Турбота через дії: поліцейські Чернігівщини організували для дітей і родин поранених колег захід у кінно-спортивному клубу

09.06.2025   09:08Агенцiя

Психологи Головного управління Національної поліції в Чернігівській області разом із фахівцями відділу соціальної роботи та за підтримки первинної профспілкової організації провели особливий захід з елементами іпотерапії для дітей і родин поліцейських, які зазнали поранень під час виконання службових обов’язків.

Ціль зустрічі – не лише подарувати дітям приємні емоції та нові враження, а й надати їм психоемоційну підтримку. Завдяки спільній роботі спеціалістів був створений простір безпеки, довіри та позитивного спілкування.

У кінно-спортивному клубі «Казка» маленькі учасники мали змогу ближче познайомитися з кіньми, покататися верхи та провести час на свіжому повітрі в атмосфері гармонії та спокою. Особливе місце в програмі було відведено елементам іпотерапії – терапевтичній взаємодії з кіньми, яка позитивно впливає на емоційний стан дітей, допомагаючи зменшити рівень тривожності та підвищити впевненість у собі.

Психологи поліції переконані, що для дітей це стало не просто розвагою, а справжнім емоційним перезавантаженням. Спілкування з тваринами та дружня атмосфера сприяють внутрішньому відновленню й підтримці.

Подібні ініціативи є важливим елементом підтримки родин правоохоронців. Вони допомагають не лише зміцнювати емоційний стан, а й демонструють, що служба дбає про своїх побратимів, надаючи допомогу та підтримку.

Захід відбувся в межах проєктів «Пункт психологічних практик» та «Mental tutor», що реалізуються в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини