Профілактика сказу та інших захворювань тварин у Чернігівському районі 20 травня 2025
Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернігівській районній державній адміністрації.
Одним з ключових питань на порядку денному - організація заходів з проведення весняної кампанії пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Враховуючи загрозливу епізоотичну ситуацію, ДНПК вирішила затвердити загальну територію площею 5100 км², на якій буде проведена пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин. Було затверджено склад робочих груп для розкладання принад з вакциною по зоні обслуговування дільничних лікарень ветеринарної медицини на території Чернігівського району, розроблено маршрут розвезення вакцини.
Окремо було наголошено на необхідності провести роботу з власниками домашніх тварин щодо профілактики сказу та інших захворювань.
На засіданні також йшла мова про такі хвороби, як ящур, блутанг, грип птиці, африканська чума свиней та інші. Профілактика таких захворювань необхідна для біобезпеки району.
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.