Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 липня, 16:54:23

Малі міста Чернігівщини на шляху до Угоди мерів

10.01.2013   16:15Агенцiя

Громадська організація “Громадська Рада” розпочинає реалізацію проекту “Сталий енергетичний розвиток: міжнародне співробітництво та кращий досвід на шляху до Угоди мерів”.

руки

руки

Метою даного проекту є підвищення можливостей місцевої влади і відповідних зацікавлених сторін в напрямку більш сталого енергетичного планування.

Енергоресурси формують значну частину витрат бюджетів територіальних громад, і тому виникає необхідність в енергозбереженні та підвищенні енергетичної ефективності будівель, що знаходяться у власності територіальної громади і що фінансуються з місцевого бюджету.

Існуючи реалії підтверджують, що Україна і надалі буде жити в умовах зростання цін на енергоресурси, але на це не реагує ні центральна, ні регіональна влада. Необхідно почати управляти процесами енергоспоживання. Тому ми повинні мати раціональну політику, пов’язану з вирішенням цих проблем у кожному окремому місті.

В Європейській енергетичній доктрині є окремий розділ, який засвідчує роль місцевої влади у вирішенні енергетичних проблем Європейського Союзу. В Україні також необхідно вирішувати ці проблеми локально, тому що можливості отримувати додаткові енергетичні ресурси з навколишнього середовища наприклад у Чернігова чи Сімферополя зовсім різні. Треба дати можливість містам рятувати самим себе в енергетичному питанні.

В рамках проекту відбудуться освітні семінари, навчальні тренінги та стажування в містах Естонії, які мають чимало досягнень у вирішенні енергетичних проблем.

Діяльність проходить за фінансової підтримки МЗС Республіки Естонія.

Наталія Максименко
ГО “Громадська Рада”

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).